Теплообмінник


теплообмінникПідігрівник секційний (теплообмінник) TC-PS

Призначений для нагрівання продуктів цукрового виробництва, як при переробці цукрових буряків, так і цукру-сирцю. За типом нагрівального середовища поділяються на підігрівники – в якості нагрівального середовища використовується пара, та теплообмінники – в якості нагрівального середовища використовуються конденсати.

Використовується для нагрівання практично всіх продуктів цукрового виробництва (за винятком відтоків кристалізаційного відділення), а також широко застосовується в інших галузях харчової промисловості та системах опалення й гарячого водопостачання.

Розроблено понад 70 типорозмірів підігрівників та теплообмінників, що задовольняє потреби підприємств з продуктивністю від 2 000 до 10 000 т переробки буряків на добу.

Особливості конструкції

Можлива кількість секцій від 2 до 8.

Практично необмежений ряд типорозмірів.

Високоефективна система відведення конденсату та несконденсованих газів, подачі нагрівальної пари.

Оптимальне співвідношення поверхні нагрівання, швидкості продукту та гідравлічного опору.

Можливість виготовлення з урахуванням специфічних умов кожного підприємства, різноманітні варіанти компонування в залежності від особливостей розташування.

Поверхня теплообміну зі стандартної неіржавкої трубки  33´1,5 мм (за вимогою замовника можлива розробка інших варіантів виконання поверхні нагрівання).

 

Якість

Найбільш збалансоване співвідношення вартість/ефективність в порівнянні з іншими типами підігрівників (теплообмінників).

Повнота використання тепла аміачних конденсатів.

Ступінчасте охолодження аміачних конденсатів до температур, необхідних технологічним споживачам та для живлення дифузійних апаратів.

Запобігання утворенню застійних зон та максимальне використання поверхні нагрівання завдяки системі підведення нагрівальної пари та відведенню несконденсованих газів.

Забезпечення максимального використання енергії теплоносіїв, в тому числі низькопотенційних (температура нагрівальної пари, починаючи від 48-50°С).

Максимальний коефіцієнт теплопередачі завдяки горизонтальному компонуванню підігрівників, що використовують низькопотенційну пару (утфельну, вторинну пару V корпусу випарної станції).

Надійність

Мінімальні відкладення накипу на поверхні теплообміну завдяки оптимізації швидкості продуктів.

Безперебійна експлуатація протягом всього виробничого періоду.

Відсутність складних та дорогих елементів.

Економічність

Підвищення випарності випарної станції завдяки використанню підігрівників з високим коефіцієнтом теплопередачі при використанні пари зниженого потенціалу.

Зменшення витрат пари на технологічні потреби.

Зменшення витрат води на вакуум-конденсаційну установку.

Широкі можливості вдосконалення тепло-технологічної схеми в напрямку економії теплоенергетичних ресурсів, та відповідно, зменшення викидів в довкілля.